Bugun...HAYIR SEVER MUHTAR ADAYI ULAŞLI İÇİN KOLLARI SIVADI

Tarih: 30-03-2019 08:36:55 Güncelleme: 30-03-2019 08:50:55 + -


Ulaşlı’da Yavuz Sultan Selim Mahallesinde Muhtar Adayı Z.Nuray Büyükarman Oksay Muhtarlık Gönül işidir mahallem için ben bu gönül işine tüm kalbimle hizmet etmeye geliyorum dedi.


HAYIR SEVER MUHTAR ADAYI ULAŞLI İÇİN KOLLARI SIVADI

ULAŞLI BİZİM SEVDAĞMIZ...Ulaşlı Göz bebeğimiz daha güzel bir ulaşlı için gönülden çalışmaya talibim Diyerek Muhtarlık mahallesi için üreten çalışan hedefler koyan sorunları bilen ve çözüm için yol arayan insanı seven hizmet aşkıyla gönülden mahallesine sahip çıkan bir muhtar olmalıdır ben ve ekibim ulaşlı yavuz sultan selim mahallesi için çalışmaya hazırız diye konuştu.

HAYIRSEVER MUHTAR ADAYI BEN MUHTARLIK MAAŞIMI BAĞIŞLAYACAĞIM DEDİ

Z.Nuray Bükarman Oksay Muhtarlık Sadece emeklilerin yapacak işi olmamalı dedi ve şöyle devam etti mahalle deki önceliklerimizden biri çocuklarımız ve yaşlılarımız için projelerimiz hazır önemli olan en büyük sorunlarımızdan birisi de gençlerimize spor için alanlar yaratıp genlerimizi ulaşlı’da örnek olacak projelere beraber imza atacağız dedi.

Ulaşlı muhtar adayı z. Nuray Büyükarman Oksay kimdir?

Babam İzmit Tekel Başmüdürü Şadan Dinçer İle annem Ceyhan Dinçer  1954 yılında bu güzel beldeye yazlıkçı olarak oturmak üzere geldiler.Arsa alıp ev yaptırarak yerleşmeyi planlarken 1 Mart 1958 yılında ulaşlıya gelmek üzere bindikleri vapur izmitten kalktıktan sonra çıkan fırtına da battı ailemden sadece annem kurtuldu böylece atılan adımla 65 yıldır ulaşlı’dayız annem çevresinde sevilen kişiliği ile hayırseverliliği nedeni ile 1987 yılında ulaşlıda yapılan gazete anketlerinde yılın annesi seçildi. Ailemden gelen insana sevgi  ve hizmet anlayışı ile bende ulaşlı’ya hizmet vermek için muhtar adayı oldum. Ulaşlı benim için çok önem taşıyan beldelerimizden biridir. Yaşadığım yerde ben mutluysam çevreminde güler yüzlü mutlu olmasını isterim . daha önce siyasi çalışmalarım ile 1989 yılında belediye başkan adayı olup meclise  üye kazandırmıştım. Ailem anne tarafından çandarlı halit paşa’ya dayanmaktadır. Babamın babası ağır ceza hakimi iken mardin’de millet vekili olmuştur. Eşim ekonomist Tofaş ailesi’nden emekli olmuştur. Ailesi asker kökenli pek çok savaş içerisinde yer alarak gazi olmuşlardır. Ağabeyim emekli deniz albayıdır. Denizcilik şirketinde eğitim vermektedir. Bir kızım ve İtalyanca ve İngilizce çevirmenidir. Hedefim ulaşlı ‘da gülen yüz projesini hayata geçirmektir.

Ulaşlı YavuzSultan Selim Mahallesi Muhtar Adayı Z. Nuray Büyükarman Oksay  ‘’en önemli projelerim gençler için sosyal projeler ve sportif aktiviteler çocuklarımız için oyun alanları ve sağlık taramaları , bayanlara özel birçok kurs ev hanımlarına destek projesi yaşlılarımız için evde bakım hizmetleri  ve ulaşım hizmetleri gezi alanları gülen yüz projesi, can dostlarımızı da unutmadık . her belde de olduğu gibi ulaşlıda ‘da köpeklerimizin beldede yaşayan insanlarımızı korkmasına sebep olurken onlara barınak evi açıp veteriner bir ekip kurup bakımlarını barınakta sağlayacağız böylelikle çarşı merkezimizde  ve  çevremizde sahipsiz köpek kalmayacak ulaşlı’lı hemşerilerimiz rahat bir nefes alacak okuyan çocuklarımıza eğitimlerinde maddi manevi yardımcı olacağız.’’ Sözlerine son verdi. Ulaşlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi Muhtarı Adayı  Z.Nuray Büyükarman Oksay hem  Mahallemin yüzü gülecek hemde Ulaşlı’nın Yüzü gülecek dedi.

Ulaşlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi Muhtarı Adayı  Z.Nuray Büyükarman Oksay ekibi  Emekli Asb.

Erkan Abiş, Sosyal Hizmetler Uzmanı Ayşe Fitoz,Ev Hanımı Bahar Silvan, Mimar Nedim Altan ekibiyle hizmetinizde olacağız.

 

 
Bu haber 389 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÖLCÜK Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • HABER RESİMLERİ
  HABER RESİMLERİ
 • TV ÇEKİMLERİMİZDEN KARELER
  TV ÇEKİMLERİMİZDEN KARELER
 • GÖLCÜKSPOR
  GÖLCÜKSPOR
 • Eski Gölcük
  Eski Gölcük
 1. HABER RESİMLERİ
 2. TV ÇEKİMLERİMİZDEN KARELER
 3. GÖLCÜKSPOR
 4. Eski Gölcük
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • NİHAT YILDIZ SAADET PARTİSİ GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
  NİHAT YILDIZ SAADET PARTİSİ GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
 • Tahir Büyükakın Gölcükte Basınla Buluştu
  Tahir Büyükakın Gölcükte Basınla Buluştu
 • Nihat Yıldız esnaf Odası Başkanı Necmi Kocamanı ziyareti
  Nihat Yıldız esnaf Odası Başkanı Necmi Kocamanı ziyareti
 • İsmet İşeri Piyalepaşada muhteşem karşılandı
  İsmet İşeri Piyalepaşada muhteşem karşılandı
 • İsmet İşeri muhtarlarla Buluştu
  İsmet İşeri muhtarlarla Buluştu
 • Turkuaz Dişevi Beşinci Yılını Kutladı
  Turkuaz Dişevi Beşinci Yılını Kutladı
 1. NİHAT YILDIZ SAADET PARTİSİ GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
 2. Tahir Büyükakın Gölcükte Basınla Buluştu
 3. Nihat Yıldız esnaf Odası Başkanı Necmi Kocamanı ziyareti
 4. İsmet İşeri Piyalepaşada muhteşem karşılandı
 5. İsmet İşeri muhtarlarla Buluştu
 6. Turkuaz Dişevi Beşinci Yılını Kutladı
VİDEO GALERİ
YUKARI