Bugun...Hamideye’de yer yerinden oynadı

Tarih: 25-03-2019 16:49:16 + -


31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Millet İttifakı Gölcük Hamidiye köyünde düzenlenen programda seçmenlerle bir araya geldi. Millet İttifakı’na Hamidiye halkı müthiş bir destek verirken adeta yer yerinden oynadı


Hamideye’de yer yerinden oynadı

MİLLET İTTİFAKI’NA MÜTHİŞ DESTEK

Millet İttifakı CHP Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri önderliğinde Hamidiye köy meydanında düzenlenen programa CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Serdar Kaman, CHP Kocaeli eski Milletvekili Sefa Sirmen, Kocaeli eski Milletvekili Halil İbrahim Artvinli CHP Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel ile birlikte Gölcük Belediyesi Meclis Üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı. Millet İttifakı adaylarının Hamidiye köyüne girişinde yakılan meşalelerle göz güzü görmez oldu. Vatandaşlar “Başkan İşeri” sloganlarıyla Millet İttifakı adaylarını büyük bir coşkuyla karşıladı.

BİLAL İLE BERAT’IN BEKASI

Hamidiye köyünde Millet İttifakı’nın programında sürpriz isim Halil İbrahim Artvinli ilk sözü alan isim oldu. Halil İbrahim Artvinli yaptığı açıklamada “Bu programa katıldığım için Halil İbrahim Artvinli CHP’li mi oldu sorusu sorulacaktır. Ben CHP’li olmadım, ama 31 Mart yerel seçimlerinde sandığa giderek CHP logosunun altına mührümü basarak İsmet İşeri’ye oyumu vereceğim. İlk defa aday olmadığım bir seçim propagandasına katılıyorum. Memlekette Beka sorunu var. Beka sorununun aslını biz biliyoruz. Biz Bilal ile Berat’ın bekasının peşinde değiliz. Biz Gölcük’ü kuran insanların, memleketin güzel insanlarının bekasının peşindeyiz. İşsizlik, yolsuzluk, esnafın sıkıntısı var, herkesin sıkıntısı var. Bu sıkıntıları gizlemek için Beka sorunu diye bir şey türettiler”dedi.

DEİST GENÇLER YETİŞİYOR

Halil İbrahim Artvinli yaptığı ilginç açıklamalarda “Vallahi ülkenin Beka sorunu yok. Sadece Bilal ile Berat’ın bekası için yapıyorlar. Siyasete dini çok karıştırıyorlar. Dini tek ellerine almaya çalışıyorlar. Dinin sahibi Allah’tır. Bu memleket AK Parti ile kurulmadı, bu memleket AK Parti ile ezana ve namaza kavuşmadı. Her yerde bizim emeğimiz var. Gençlerin bir kısmı bunların sayesinde Deist oldu. Yolsuzluk, namussuzluk, hırsızlık bunlarda. Gençlerde diyor ki; böyle Müslüman olacağıma olmuyorum diyorlar. Başörtüyü kurtardılar ama tesettürü yok ettiler. Artık yeter. Memleketin üstüne kara bulut gibi çöktüler. Ben siyasi hayatımda böyle rezalet görmedim. Ben bütün tabuları yıktım. Sizde tabuları yıkın. Tepeden inme adaylara oy verip Gölcük’e yazık etmeyin” ifadelerini kullandı.

İŞERİ İÇİN DESTEK İSTEDİLER

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Kocaeli eski Milletvekili Sefa Sirmen, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Serdar Kaman 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Millet İttifakı CHP Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri vatandaşlardan destek istediler ve programa katılan herkese teşekkür ettiler. Hamidiye’de seçmenlerle bir araya gelen Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri sözlerine “Kuvayi Milliye Kahramanı Zobuoğlu Hasan’ın torunları merhabalar” diyerek başladı. İşeri ilk olarak Gölcük’ün toplam 18 köyünden kendisine destek olan tüm vatandaşlara teşekkür etti. İşeri konuşmasının devamında “Bu akşam burada 31 Mart yerel seçimlerinin Gölcük’te nasıl sonuçlanacağını gösterdiniz. Hepinize helal olsun. Sizin desteğiyle her şeyin üstesinden geleceğiz. Bu akşamki görüntü bana bu işin bittiğini gösteriyor. 31 Mart akşamı seçimi kazandığımızda İnşallah 1 Nisan akşamı yatsı namazını Hamidiye’de kılacağım. Allah bunu İnşallah bize nasip eder” dedi.

HERKESİN GÜVENCESİ OLACAĞIZ

İsmet İşeri 34 yıldır Mali Müşavirlik yapıyorum. Hep siyasetin içinde oldum. Bu seçim döneminde sizden gelen destek bizim önümüze daha iyi bakmamıza neden oluyor. 30 yıldır ilimizde ve ilçemizde bütün STK’lar ile iç içe oldum. Bunun için bu destekten dolayı herkese teşekkür ediyorum. Sizleri mahcup etmeyeceğim. Göreve geldiğimde hiç kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden görev yapacağım. Benim önceliğim ihtiyacı olanlar olacak. Kimseye istihdam konusunda hangi partilisin diye sormayacağım. Asgari ücreti Genel Başkanımızın talimatıyla iki bin iki yüzün altında hiçbir işçi maaş almayacak. Herkesin güvencesi olacağız. Gölcük’ü birlikte yöneteceğiz, birlikte paylaşacağız. Benim Başkanlığımda kimse kendini ayrıştırılmış hissetmeyecek” dedi.
Bu haber 575 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • HABER RESİMLERİ
  HABER RESİMLERİ
 • TV ÇEKİMLERİMİZDEN KARELER
  TV ÇEKİMLERİMİZDEN KARELER
 • GÖLCÜKSPOR
  GÖLCÜKSPOR
 • Eski Gölcük
  Eski Gölcük
 1. HABER RESİMLERİ
 2. TV ÇEKİMLERİMİZDEN KARELER
 3. GÖLCÜKSPOR
 4. Eski Gölcük
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • NİHAT YILDIZ SAADET PARTİSİ GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
  NİHAT YILDIZ SAADET PARTİSİ GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
 • Tahir Büyükakın Gölcükte Basınla Buluştu
  Tahir Büyükakın Gölcükte Basınla Buluştu
 • Nihat Yıldız esnaf Odası Başkanı Necmi Kocamanı ziyareti
  Nihat Yıldız esnaf Odası Başkanı Necmi Kocamanı ziyareti
 • İsmet İşeri Piyalepaşada muhteşem karşılandı
  İsmet İşeri Piyalepaşada muhteşem karşılandı
 • İsmet İşeri muhtarlarla Buluştu
  İsmet İşeri muhtarlarla Buluştu
 • Turkuaz Dişevi Beşinci Yılını Kutladı
  Turkuaz Dişevi Beşinci Yılını Kutladı
 1. NİHAT YILDIZ SAADET PARTİSİ GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
 2. Tahir Büyükakın Gölcükte Basınla Buluştu
 3. Nihat Yıldız esnaf Odası Başkanı Necmi Kocamanı ziyareti
 4. İsmet İşeri Piyalepaşada muhteşem karşılandı
 5. İsmet İşeri muhtarlarla Buluştu
 6. Turkuaz Dişevi Beşinci Yılını Kutladı
VİDEO GALERİ
YUKARI